Gmail şimdi e-postaların içinde e-posta göndermenize izin veriyor

E-postaları iletmeyi unut: Google, Gmail’de e-postaları ek olarak göndermenize izin veren yeni bir özellik sunuyor – bir e-postadaki bir e-posta gibi. Oldukça şık.

En iyi kısım? İstediğiniz sayıda e-posta ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için, e-postaları seçin ve sürükleyip bırakın. Alternatif olarak, seçilen e-postaları sağ tıklayıp “Ek olarak ilet” seçeneğini kullanabilirsiniz.

Aynı konuyla ilgili birden fazla iletiyi iletmeniz gerektiğinde e-posta eki kullanışlı olmalıdır. Genelde, bunun ayrı e-postalarda yapılması gerekirdi, ancak yeni uygulama birlikte ileri sarılmayı mümkün kılıyor.

Bu, gelen kutunuzu tıkamamanıza yardımcı olacaktır.

Ancak, talihsiz bir haber haberi var: Google aşamalı olarak yayına girdi, bu yüzden özellik tüm kullanıcılar tarafından hemen kullanılamayacak. “ Sen ‘seçeneğini eki olarak İleri’ görünce bu özellik sizin için kullanılabilir olduğunu bileceksiniz üç dot Diğer menüsünü,” Google diyor. Gözünü açık tut.

Erken sürüm grubundaysanız, şanslısınız; değilse, orada tutun, tomurcuk – çok uzun sürmemelidir. O zamana kadar eski moda yolu ilerletmeye devam edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir